Саморегулівні організації як механізм підвищення якості робіт (послуг) у будівництві

books

Просвітницька діяльність та інформування вітчизняної будівельної спільноти з питань, що відносяться до сфери професійних інтересів учасників будівельного ринку – один із важливих напрямків роботи НАРУ.

Пропонуємо до уваги цикл статей, підготовлених за результатами вивчення, аналізу та систематизації передового досвіду, кращих вітчизняних і світових практик.

Перша з них – «Саморегулівні організації як механізм підвищення якості робіт (послуг) у будівництві» – доступна для ознайомлення за посиланням.

Довідково:

У розвинутих країнах організація професійного саморегулювання є одним із шляхів зменшення тиску державного управління за рахунок ринкових механізмів технічного регулювання та контролю якості товарів, робіт і послуг. НАРУ у своїй діяльності також ставить за мету розгортання професійного самоврядування, координацію дій саморегулівних організацій, підвищення їх інституційної спроможності, залучення до участі у формуванні та реалізації державної політики з урахуванням принципів субсидіарності та прозорості.

Опубліковано в Новини