Професійне самоврядування в розвитку системи технічного регулювання у будівництві

booksВ рамках підготовки циклу статей з актуальних  проблем розвитку будівельної та суміжних галузей НАРУ пропонує розглянути непросте, але вкрай важливе питання технічного регулювання у будівництві.

Дієве технічне регулювання дає унікальну можливість створювати безпечні, розумні й стійкі міста. При цьому в розвинутих країнах з низки об’єктивних політичних і економічних причин технічне регулювання з монополії держави переходить до  приватного сектору.

Зі статтею «Роль інститутів професійного самоврядування в розвитку системи технічного регулювання у будівництві», у якій представлено узагальнення міжнародного досвіду з цих питань, можна ознайомитись за посиланням.

На думку фахівців НАРУ для експертів, науковців і практиків, викладачів та студентів будівельних спеціальностей вищих навчальних закладів також може бути корисною узагальнена інформація зі світового досвіду технічного регулювання, наведена в аналітичному огляді А. Сєрих «Технічне регулювання у будівництві», що вийшов друком у 2010 році в місті Чикаго (США).

 

Опубліковано в Новини