До уваги будівельної спільноти

metodchkaВийшов друком методичний посібник «Деякі особливості визначення класу наслідків (відповідальності) та категорії складності об’єктів будівництва», підготовлений групою провідних фахівців і експертів будівельної галузі України, у тому числі – членів НАРУ, за підтримки проекту IFC «Реформування інвестиційного клімату в Україні».

Посібник підготовлено з метою надання найбільш повної та, водночас, доступної інформації з питань, пов’язаних із класифікацією об’єктів будівництва виходячи з можливих наслідків від їх відмови.

Викладені у посібнику пояснення ґрунтуються на положеннях нормативно-правових актів та нормативних документів і охоплюють спектр проблемних питань, сформульованих, у тому числі, фахівцями, що проходять підвищення кваліфікації з підготовки до професійної атестації інженерів технічного нагляду.

Посібник схвалений Науково-технічною радою Мінрегіону та може бути використаний замовниками будівництва, проектувальниками, експертними організаціями, органами державного архітектурно-будівельного контролю, розробниками будівельних норм, державних стандартів та правил. Узагальнена у ньому інформація також буде корисною для науковців, викладачів, студентів будівельних спеціальностей вищих навчальних закладів.

З електронною версією посібника можна ознайомитися ТУТ*.

 

*Зміст даного посібника захищено авторським правом. Наведена інформація може бути використана повністю або частково в некомерційних цілях за умови наведення повного посилання на джерела.

Кожна частина посібника не може бути відтворена, розмножена чи поширена в будь-якому вигляді без посилання на нього. Копіювання посібника та його окремих частин може здійснюватись для особистого некомерційного користування, підготовки робіт на основі змісту чи інформації, що міститься в ньому, без права на перепродаж.

Опубліковано в Новини