На допомогу органам місцевого самоврядування

metodchka2З прийняттям Закону України від 9 квітня 2015 року № 320-VIII органам місцевого самоврядування делеговано ряд важливих повноважень у сфері будівництва, містобудування та архітектури.

Експерти НАРУ брали безпосередню участь у розробленні та супроводженні цього Закону,  імплементації його у регіонах, підготовці методичних посібників та наданні практичних консультацій.

Для громад, заінтересованих у створенні власних органів з контролю за будівництвом, може бути корисним методичний посібник «Сім кроків з децентралізації системи держархбудконтролю», підготовлений у партнерстві з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) за участю фахівців НАРУ.

Маємо надію, що посібник сприятиме реалізації повноважень органів місцевого самоврядування щодо комплексного розвитку територій в інтересах мешканців населених пунктів.

З електронною версією посібника можна ознайомитися ТУТ*.

 

*Зміст даного посібника захищено авторським правом. Наведена інформація може бути використана повністю або частково в некомерційних цілях за умови наведення повного посилання на джерела.

Кожна частина посібника не може бути відтворена, розмножена чи поширена в будь-якому вигляді без посилання на нього. Копіювання посібника та його окремих частин може здійснюватись для особистого некомерційного користування, підготовки робіт на основі змісту чи інформації, що міститься в ньому, без права на перепродаж.

Опубліковано в Новини