USAID підтримує реформи в Україні

завантаженняЗа інформацією Урядового порталу, 15 червня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у рамках візиту до Сполучених Штатів Америки провів зустріч з Гейл Сміт, Адміністратором Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Сторони обговорили напрямки поглиблення двосторонньої співпраці, а також хід проведення реформ.

Гейл Сміт, як зазначає Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, запевнила у готовності Агентства США з міжнародного розвитку продовжувати підтримку проведення реформ в Україні. Так, за її словами, USAID запланувало допомогу Україні в енергетичній сфері,  децентралізації та судовій реформі загальною сумою 142 млн. доларів, зокрема 70 млн. доларів на забезпечення реформи енергетичного сектору України, 50 млн. на підтримку децентралізації та 22 млн. для забезпечення судової реформи. Це частина того пакету фінансової підтримки реформ, яку анонсував Віце-президент США Джо Байден під час зустрічі із Прем’єр-міністром.

«Залучення іноземного капіталу та співпраця з міжнародними фінансовими донорами в практичній площині розвитку країн стали вже звичними, а часом і просто необхідними», – зазначає наш партнер Міждержавна гільдія інженерів консультантів (МГІК) у публікації щодо міжнародних фінансових програм у сфері інжинірингу. Нашим читачам може бути корисною й інша узагальнена МГІК інформація за цією тематикою: про кредити ЄІБ, МБРР, Державний фонд регіонального розвитку тощо.   

 

Опубліковано в Новини