Форум «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ»

Команда фахівців НАРУ 23 червня цього року взяла участь в Українському форумі з енергоефективності’16 — «Фонд енергоефективності. Ключовий START-UP УКРАЇНИ», проведеному Мінрегіоном у приміщенні НСК «Олімпійський».

Форум пройшов за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністрів, народних депутатів України, представників міжнародних інституцій та посольств іноземних держав, керівників компаній у сфері енергоефективності, представників ОСББ і домогосподарств.

Цей захід став комунікаційною платформою для діалогу у сфері енергоефективності між владою, бізнесом, міжнародними партнерами, експертним середовищем, місцевим самоврядуванням, громадськістю.

Наші експерти долучилися до панельної дискусії ІІІ: «Хто, як і чим утеплить ваші будинки? Чи готові українські виробники до приходу інвестицій на ринок енергоефективності?».

Водночас, як повідомляє Урядовий портал, на засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову «Про схвалення основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік», якою передбачено фінансування заходів щодо створення Фонду енергоефективності. Постанова визначає, що серед основних напрямів бюджетної політики у наступному році є реалізація заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження, використання та споживання енергоносіїв та законодавче врегулювання діяльності Фонду енергоефективності.

Підтримуючи в цілому такий глобальний і вартісний проект, НАРУ вважає, що основою для інвестування заходів з енергозбереження має бути чіткий і детальний аудит кожного будинку, з тим, щоб ефект від капіталовкладень був максимальним.

 

Опубліковано в Новини