Обрано кращі об’єкти будівництва 2015 року

Проведення щорічного конкурсу на кращі будинки і споруди, збудовані та прийняті в експлуатацію на території України, який проводиться  Мінрегіоном спільно з Держархбудінспекцією, вже стало доброю традицією.

Такий рейтинговий захід організовано з метою сприяння підвищенню якості проектування і будівництва, поширення досвіду із впровадження нових прогресивних технологій, будівельних матеріалів, виробів і конструкцій, вдалих конструктивно-планувальних та архітектурних рішень, популяризації кращих об’єктів житлово-цивільного та промислового призначення, збудованих та прийнятих в експлуатацію.

Цьогоріч компетентне журі обрало переможців з-поміж 33 об’єктів у чотирьох номінаціях: об’єкти житлового будівництва; об’єкти виробничого призначення; об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури та об’єкти громадського призначення.

За результатами рейтингового голосування, переможцями конкурсу в номінації «Об’єкти житлового будівництва» стали проекти:

  • обект 1Будівництво багатоквартирної житлової забудови на території 3-го мікрорайону IV житлового району в м. Бровари (житловий будинок №2 по вул. Київській, 245) – перше місце.
  • Чотириповерховий житловий будинок з мансардним поверхом (для розміщення творчих майстерень) з цокольним поверхом (для розміщення нежитлових приміщень) по вул. Гагаріна, 118-в у м. Сєвєродонецьку Луганської області – друге місце.
  • Житлово-адміністративний комплекс з підземним паркінгом по вул. Мельникова, 51 в Шевченківському районі м. Києва – третє місце.

У номінації «Об’єкти виробничого призначення»:

  • обэкт 2Олійноекстракційний завод по переробці соняшнику, рапсу, сої (IV черга), ІІ пусковий комплекс за адресою: 2-й км автодороги на морський торгівельний порт «Південний» на території Візирської сільради Комінтернівського району Одеської області – перше місце.
  • Реконструкція елеватора із збільшенням ємності зберігання до            75 600 тон по вул. Калініна, 18 у смт. Капітанівка Новомиргородського р-ну Кіровоградської обл. – друге місце.
  • Будівництво відділення підготовки та зберігання смоли по               вул. Жовтневій, 11-Б у м. Коростені Житомирської обл. – третє місце.

У номінації «Об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури»:

Пішохідні переходи закритого типу по просп. Газети «Правда» у м. Дніпрі (І черга будівництва) – перше місце.

обект 3

 

 

 

 

 

 

У номінації «Об’єкти громадського призначення»:

  • обкт 4Реконструкція будівлі майстерні центральної садиби, торгівельного центру, будівлі майстерні з добудовою під фізкультурно-оздоровчий комплекс з плавальними басейнами для оздоровчого плавання та ігор (аквапарк) по вул. Кам’янецька, 122 у м. Хмельницький – перше місце.
  • Будівництво ЗОШ І-ІІ ступенів на 126 учнів в с. Соколів Теребовлянського району Tернопільської області – друге місце.
  • Реконструкція поліклініки комунального закладу «Володимирецька центральна районна лікарня» під лікувальний корпус по вул. Грушевського, 39 в смт. Володимирець Рівненської області – третє місце.

Крім того, нині розглядається питання виведення в окрему номінацію культових споруд.

НАРУ вітає переможців конкурсу і бажає подальшого процвітання, креативних ідей, втілення прогресивних задумів.

 

Підготовлено за матеріалами Мінрегіону і Держархбудінспекції.

Опубліковано в Новини