Законопроект «Про енергетичну ефективність будівель» зареєстровано у Парламенті

У Верховній Раді України 11 липня за № 4941 зареєстровано проект Закону України «Про енергетичну ефективність будівель», про підготовку якого докладно інформувалося в передніх публікаціях НАРУ.   

Законопроект розроблено Мінрегіоном разом з Держенергоефективності з метою імплементації у національне законодавство вимог Директиви Європейського Парламенту та Ради ЄС 2010/31/ЄС «Про енергетичну ефективність будівель» в рамках виконання ратифікованого Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Реалізація положень законопроекту, як зазначають розробники у супровідних документах до нього, сприятиме створенню умов для підвищення енергетичної ефективності існуючих будівель, економному використанню енергетичних ресурсів, покращенню рівня життя населення внаслідок скорочення витрат на оплату таких ресурсів, раціональному використанню коштів державного та місцевих бюджетів, які спрямовуються на компенсацію відповідних витрат, та сприятиме підвищенню енергетичної незалежності та енергетичної безпеки України.

Сподіваємось, чергова (за нашими підрахунками – вже шоста) спроба врегулювати на законодавчому рівні питання щодо підвищення енергетичної ефективності будівель врешті увінчається успіхом.

НАРУ супроводжуватиме законопроект на всіх етапах його розгляду. Пропозиції щодо проекту акта просимо надсилати на е-mail: nadu_office@ukr.net.

Опубліковано в Новини