Американський банк вивчає український ринок

«Сьогодні зустрівся із керівництвом одного з найбільших американських банків Morgan Stanley. Обговорили поточну фінансово-економічну ситуацію в Україні, прогнози на наступний рік та можливості для співпраці» – повідомив Міністр фінансів Олександр Данилюк.

Morgan Stanley є одним з найбільших банків США та входить до числа найбільших банків світу.

Ця фінансова установа заснована в 1935 році Генрі Морган і Харальдом Стенлі. Корпорація здійснює свою діяльність через банки-посередники та власні філії.  

Основними напрямками діяльності Морган Stainley є управління цінними паперами, приватним капіталом та довірче управління. Особливе місце корпорація приділяє ризик-менеджменту, а також різного роду дослідженням і прогнозам.  

Широкий спектр послуг, які надає Morgan Stanley, а також перевірені часом надійність і гарантія якості роблять цю фінансову установу привабливим партнером для співпраці.

«В ринковій економіці банківський сектор є вкрай важливим. Банки обслуговують і впливають на всі галузі, особливо на такі капіталоємні як містобудування, житлово-комунальне господарство, регіональний розвиток в цілому. Фахова спільнота та територіальні громади заінтересовані в стабільному, прозорому і конкурентному ринку банківських послуг» – вважає Президент НАРУ Олександр Непомнящий.  

Слід зазначити, що в рейтингах надійності банків, які працюють в Україні, превалюють установи з іноземним капіталом. Фактор власника відіграє важливу роль з точки зору поповнення і ліквідних ресурсів, що є основою стійкості в стресових умовах. Жоден банк, який належить міжнародним фінансовим холдингам, не був визнаний в Україні неплатоспроможним.  

 

Опубліковано в Новини