Термін виконання делегованих повноважень СРО у сфері архітектурної діяльності продовжено

В інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 7/2016 оприлюднено наказ Мінрегіону від 14 липня 2016 р. № 227 «Про внесення змін до деяких наказів Мінрегіону».

Відповідно до статей 161 та 17 Закону України «Про архітектурну діяльність», а також враховуючи протокол засідання Комісії з питань реєстрації саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності та делегування повноважень, цим наказом продовжено термін делегування повноважень з професійної атестації фахівців Всеукраїнським громадським організаціям:

  • «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури»;
  • «Гільдія проектувальників у будівництві»;
  • «Асоціація експертів будівельної галузі».

Наказ підписав Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій ЗУБКО.

Вітаємо наших партнерів і засновників з цією подією, яка є свідченням високого професіоналізму їх колективів і належного рівня виконання делегованих повноважень.

Нагадаємо, що відповідно до закону саморегулівні організації у сфері архітектурної діяльності можуть на підставі делегованих повноважень проводити професійну атестацію фахівців з дня опублікування відповідного рішення Мінрегіону. Вперше таке рішення було прийнято рік тому.

Делегування повноважень СРО відповідає цілям, задекларованим Коаліційною Угодою, є результатом зростання рівня професійної спільноти, засвідчує її готовність регулювати своє професійне середовище та дозволить забезпечити перехід від державного регулювання до саморегулювання будівельної галузі, що наближує Україну до кращих світових моделей управління у будівництві.

Раніше НАРУ інформувала докладно про розвиток саморегулювання у будівельній галузі України.

Опубліковано в Новини