Програми підтримки заходів з енергоефективності та енергозбереження розгорнуто у регіонах

За інформацією Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, на сьогодні в Україні прийнято вже 196 місцевих програм, за якими українці можуть розраховувати на додаткову, окрім урядової, фінансову допомогу для впровадження енергоефективних заходів.

Дізнатися, в яких містах, районах, областях місцева влада відшкодовує частину відсотків та суми так званих «теплих» кредитів, можна за допомогою спеціальної Інтерактивної карти, яка створена Держенергоефективності за підтримки проекту GIZ «Створення енергетичних агентства в Україні».

Карта, як повідомляє Агентство, зручний та доступний кожному спосіб дізнатися достовірну інформацію про місцеві програми: «кілька кліків і перед Вами повна інформація про програму, її бюджет, умови відшкодування та контакти відповідальних за реалізацію програми».

Детальніше про державну підтримку заходів з енергоефективності та енергозбереження можна дізнатися ТУТ.

Крім того, в Агентстві створено «Контактний центр», оператори якого консультують, як скористатися програмою з енергозбереження та на які матеріали і обладнання надається компенсація від держави.

 

Опубліковано в Новини