Уряд врегулював проблему із затвердженням проектів, що реалізуються із залученням державних коштів

Уряд затвердив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до пункту 4 Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи», – інформує Урядовий портал.

Понад рік тому постановою Кабінету Міністрів України № 665 Порядок затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи було доповнено вимогою щодо затвердження проектів, що реалізуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії, не пізніше ніж у тримісячний строк від дати надіслання звіту замовнику будівництва за результатами проведення експертизи.

Така норма створила значні проблеми. Якщо замовник не встигав в такі строки пройти всі необхідні процедури та затвердити проект, доводилося повторно проходити експертизу. А це і час, і кошти (знову ж таки, державні).

Змінами передбачено  виключити цю норму.

Також, надається можливість державним науковим організаціям як замовникам будівництва самостійно затверджувати проекти спорудження об’єктів загальною кошторисною вартістю від 120 до 400 млн. гривень. 

Опубліковано в Новини