В Україні створено Офіс сприяння інвестиціям

Кабінет Міністрів прийняв постанову про створення Офісу сприяння інвестиціям і призначив його директора. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 19 жовтня, передає liga.net.

“Пріоритет номер один – це паростки того економічного зростання, які ми бачимо, і іх потрібно підтримувати. Перше – це залучення інвестицій, це збільшення нашого експорту, розвиток туризму і відновлення промисловості. Це не тільки завдання Офісу, це завдання для всіх нас – центральної влади, як в особі Кабміну і всіх урядових органів, так і завдання місцевої влади, завдання бізнес-омбудсмена”, – зазначила перший заступник міністра фінансів Оксана Маркарова.

Директором Офісу сприяння інвестиціям призначений керівний партнер київського офісу CMS Cameron McKenna LLC Данило Білак.

Завданням Офісу є координація діяльності і комунікації з інвесторами в Україні. Планується, що Офіс буде діяти як консультативно-дорадчий орган Уряду, займатиметься розвитком інвестиційного потенціалу України, залученням міжнародних топ-інвесторів і супроводом їх інвестицій, просуватиме країну в світі.

Опубліковано в Новини