Про підсумки пленарного тижня

З усіх законопроектів з питань будівництва та житлово-комунального господарства, запланованих на поточний пленарний тиждень (нагадаємо, що в порядку денному таких документів було 15), розглянуто лише чотири. Три з них прийнято за основу, один – не набрав необхідної кількості голосів.

 

Реєстрацій-ний № Дата реєстрації Назва
законопроекту
Результати
розгляду
3696 22.12.2015 Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” щодо продовження терміну прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт Прийнято в першому читанні за основу
4550 04.05.2016 Проект Закону про внесення змін до статті 4 Закону України “Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва” (щодо реалізації державних житлових програм) Прийнято в першому читанні за основу
5126 15.09.2016 Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з удосконалення містобудівної діяльності (щодо планування територій) Не прийнято.
Відхилено та знято з розгляду
4901 06.07.2016 Проект Закону про комерційний облік комунальних послуг Прийнято в першому читанні за основу

НАРУ спільно з народними депутатами України супроводжуватиме прийняті законопроекти до їх розгляду у другому читанні. Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу: nadu_office@ukr.net.

Опубліковано в Новини