Новини наших партнерів: новий етап розвитку молодіжного житлового будівництва

Спостережна рада Держмолодьжитла за підсумками проведеного 21 жовтня засідання затвердила Стратегію розвитку державної житлової політики, – повідомляється на сайті Фонду.  

Цей документ ретельно готувався Фондом за участі експертного середовища. До його підготовки долучилися також фахівці НАРУ та наші партнери.

«Діяльність Фонду сприяння молодіжному житловому будівництву буде концептуально змінено. Фонд має стати самодостатнім й абсолютно прозорим інструментом у сфері молодіжного будівництва, який відповідатиме сучасним європейським нормам. Таке бачення закладене у новій Стратегії Держмолодьжитла», – заявляють у профільному Міністерстві.

В свою чергу керівництво Фонду сподівається, що прийняття Стратегії допоможе привести діяльність Фонду у відповідність до стандартів і практик ЕС та, зрештою, призведе до трансформації Держмолодьжитла у повноцінний та сучасний суб’єкт ринку.

Ще одним важливим рішенням Спостережної ради стало пріоритетне право на отримання пільгового кредиту за рахунок статутного капіталу Фонду, надане сім’ям учасників антитерористичної операції. Таке рішення прийнято в рамках Меморандуму про співпрацю між Фондом та громадськими організаціями, що опікуються інтересами учасників АТО.

 

%d1%81%d0%bf%d0%be%d1%81-%d1%80%d0%b0%d0%b4%d0%b0

 

Фото: засідання Спостережної ради Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву

Опубліковано в Новини