Анонс: EEA Forum&Project Awards

Щороку Форум у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії (EEA Forum) збирає представників бізнесу, потенційних міжнародних інвесторів, девелоперів, експертів ринку та консультантів. Участь у Форумі – це шанс для компаній регіону знайти інвесторів та партнерів для своїх проектів.

Цьогорічний Форум разом з Премією в сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії (EEA Project Awards 2016) розпочнеться у Києві 24 листопада.

Провідні девелопери з Грузії, Казахстану, Азербайджану, Білорусі, Молдови, України та міжнародні інвестори обговорять інвестиційні можливості регіону і ближче познайомляться з проектами нерухомості, кращі з яких будуть нагороджені Премією.

Програма заходу передбачає дискусійні панелі та презентації інвестиційних можливостей і проектів офісної, торговельної, житлової, промислової та логістичної нерухомості.

Обирати кращі проекти та фахівців ринку буде міжнародне експерте журі, представлене, зокрема, всесвітньо відомими архітекторами Саймоном Скоттом (Leslie Jones Architecture), Джоном Фотіадісом (JFA), Нуно Маутіньо (Grande Solar) та Мануелем Нун’єсом-Яновським, зарубіжними девелоперами та консультантами, серед яких Алексіс Деларофф (Accor Hotels Group),  Іраклі Кілаурідзе, (Colliers Georgia), Девід Дженкінс (the Rezidor Hotel Group), Нік Коттон (DTZ), Клеменс Лер (Amstar), Тадеуш Яхович (Gleeds, Польща) та інші.

Серед запрошених гостей та спікерів представлені девелоперські, інвестиційні, будівельні компанії, архітектурні бюро і юридичні фірми, а також державні і фінансові установи. Всього, згідно анонсу організаторів, захід збере 250 – 300 учасників.

Захід відбудеться в готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv. Початок – о 9:00. Організатори – URE Club та Europaproperty.com.

Офіційний сайт заходу – WWW.EEAAWARDS.COM. Тут же можна замовити та придбати квитки.

Опубліковано в Новини