UAMAP – Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики

Запрацювала Інтерактивна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики UAMAP. Цей ресурс може стати в нагоді представникам бізнесу, споживачам, інвесторам, експертам, які зацікавлені в розвитку сталої енергетики в Україні.

Карту розроблено Держенергоефективності разом з Всеукраїнською агенцією інвестицій та сталого розвитку за підтримки проекту «Створення енергетичних агентств», що реалізується компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH».

Карта акумулюватиме інформацію про проекти з енергоефективності та відновлюваної енергетики в Україні і має на меті забезпечити комунікацію між ініціаторами таких проектів та інвесторами для сприяння залученню інвестицій.

Розробники можуть самостійно розміщувати свої проекти за напрямками та відповідно до їх статусу: реалізовані, діючі та потенційні. Таким чином, інвестор  зможе у вільному доступі побачити проекти з готовим техніко-економічним обґрунтуванням чи з бізнес-ідеями та визначитися щодо участі в найбільш цікавих із них.

Перейти до UA MAP, зареєструватися та розмістити свій проект можна за посиланням: www.uamap.org.ua.

Опубліковано в Новини