Про засідання круглого столу «Зниження корупційних ризиків та підвищення ефективності публічного управління у галузі будівництва»

Експерти НАРУ взяли участь у засіданні круглого столу «Зниження корупційних ризиків та підвищення ефективності публічного управління у галузі будівництва», проведеного 6 грудня у рамках урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції».

У заході взяли участь фахівці Мінрегіону, Міжнародної організації права розвитку IDLO, Американської торгівельної палати в Україні, Європейської бізнес асоціації, USAID, ЄБРР, Світового Банку, КБУ, Національної спілки архітекторів, МГІК, інших неурядових організацій.

Учасники круглого столу обговорили питання перегляду державних будівельних норм з метою зменшення корупційних ризиків, формування переліку будівельних робіт, виконання яких не потребує отримання дозвільних документів та розробки проекту концепції публічного управління у галузі будівництва.

Над вирішенням порушених питань працюватимуть дві робочі групи, створені у Мінрегіоні із залученням громадськості та експертного середовища.  

Опубліковано в Новини