Відкрито нові можливості незалежної оцінки професійної кваліфікації персоналу

 НОВИНИ НАШИХ ПАРТНЕРІВ

Одним з актуальних питань в рамках євроінтеграційних процесів є представлення нашої країни на всіх міжнародних ринках. При цьому інструментом взаємного визнання відповідності персоналу вимогам міжнародних та європейських стандартів є його сертифікація акредитованими відповідно до Закону України «Про акредитацію органів з оцінки відповідності» органами.

Національне агентство з акредитації України (НААУ) засвідчило право Органу з сертифікації персоналу Асоціації експертів будівельної галузі (ОСП БГ) проводити незалежну оцінку професійної кваліфікації цілого ряду працівників: експертів, інженерів, менеджерів-управителів, фахівців з енергозбереження, неруйнівного контролю тощо. Свідченням цього став Атестат про акредитацію № 6О032, зареєстрований у Реєстрі акредитованих органів з оцінки відповідності 21 листопада цього року.

ОСП БГ є дев’ятою організацією, включеною до Реєстру акредитованих органів, що мають право незалежної оцінки професійної кваліфікації персоналу, та єдиною, яка спеціалізується на сертифікації фахівців у сфері будівництва, житлово-комунального господарства та суміжних галузях.

Докладніше про сертифікацію персоналу – на веб-сайтах Мінрегіону та ОСП БГ.

 

Опубліковано в Новини