НАРУ готує пропозиції до санітарних норм і правил

З 1 січня 2017 року набирає чинності розпорядження Кабінету Міністрів України від 20.01.2016 № 94-р «Про визнання такими, що втратили чинність, та такими, що не застосовуються на території України, актів санітарного законодавства».

У зв’язку з цим втрачають чинність та не застосовуватимуться на території України всі акти санітарного законодавства, видані центральними органами виконавчої влади СРСР та Української РСР, в тому числі їх посадовими особами, якими затверджено санітарні, санітарно-гігієнічні, санітарно-протиепідемічні, санітарно-епідеміологічні, протиепідемічні, гігієнічні правила і норми, державні санітарно-епідеміологічні нормативи та санітарні регламенти.

Водночас, згідно з пунктом 2 Плану заходів щодо перегляду та приведення у відповідність до законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів Міністерства охорони здоров’я України, затвердженого наказом МОЗ від 24.02.2016 № 129, передбачено розробити та затвердити нові санітарні норми і правила та інші нормативно-правові акти на заміну тих, що втратили чинність. Наразі ця робота продовжується.

Акти санітарного законодавства, серед іншого, є одним із важливих джерел нормування у сферах будівництва та житлово-комунального господарства, то ж НАРУ просить надати інформацію щодо актуальних проблем, прогалин та неузгодженостей, які виникли з означених питань, для їх узагальнення та подання пропозицій відповідним центральним органам виконавчої влади.   

Пропозиції приймаються на електронну адресу: nadu_office@ukr.net.

 

Опубліковано в Новини