До програми енергозбереження у столиці можуть долучитися не тільки ОСББ і ЖБК

У 2017 році Київ виділить 30 млн. грн. на енергоефективні гранти для житлових будинків, – повідомляється на сайті КМДА. Кошти будуть спрямовані на проведення заходів з енергоефективності і енергозбереження, вартість яких на 70% оплачуватиме місто.  

«Програма «70 на 30%» діє вже два роки і за цей час ми збільшили масштаби фінансування майже у 6 разів – із 5,5 млн. грн. до 20 млн. грн. У 2015 році енергоефективні заходи провели в 13 будинках, які загалом зекономили на електриці та тепловій енергії 4,6 млн. грн. Протягом поточного року 62 будинки отримали гранти на відшкодування 70% вартості енергоефективних проектів у житлових будинках. Сума допомоги з боку міста цим будинкам складає 20 млн. грн. Мешканці зібрали ще 10 млн. грн.», – сказав заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Слід зазначити, що у столиці отримати гранти на заходи з підвищення енергоефективності та енергозбереження зможуть навіть ті будинки, де не створено ОСББ та ЖБК. За відповідне рішення 22 грудня 2016 року під час чергового засідання Київради проголосував 71 депутат. Документ затверджує Положення про співфінансування реконструкції, реставрації, проведення капітального ремонту, технічного переоснащення спільного майна у багатоквартирних будинках міста Києва.

Опубліковано в Новини