При Мінрегіоні обрано новий склад Громадської ради

17 травня відбулися установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. В зборах взяли участь 198 кандидати від громадських організацій, професійних спілок, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких установ, які проводять свою діяльність у сфері, що пов’язана з діяльністю Мінрегіону та в статуті яких визначені відповідні цілі і завдання діяльності. Громадську спілку «Національна асамблея розбудови України» на установчих зборах представляв Дмитро Владиславович Барзилович – провідний експерт в галузі будівництва.

Учасники затвердили робочі органи зборів, заслухали звіт про роботу попередньої Громадської ради з яким виступив голова Міхайліді П.М., визначили кількісний склад нової Громадської ради – 35 представників, рейтинговим голосуванням обрали новий склад Громадської ради.

На думку Дмитра Барзиловича до Ради необхідно обирати досвідчених та професіональних представників громадських інституцій, адже тільки при якісному складі вона виконуватиме свою функцію – здійснення координаційних заходів, пов’язаних із забезпеченням консультацій з громадськістю в процесі прийняття Мінрегіоном рішень з питань формування та реалізації державної політики в сфері будівництва, регіонального розвитку та житлово – комунального господарства. Саме на позицію громадських організацій, які працюють в царині діяльності міністерства, необхідно зважати при прийнятті, в тому числі, і непопулярних заходів.
ДОВІДКОВО:
Громадські ради при міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, місцевих державних адміністраціях утворюються та діють відповідно до Типового положення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» Інформація про діяльність Громадської ради при Мінрегіоні розміщена на сайті Міністерства www.minregion.gov.ua

Опубліковано в Новини