Новини наших партнерів Міждержавна Гільдія Інженерів Консультантів увійшла до складу EFCA

На початку червня цього року у Копенгагені (Данія) відбулася щорічна конференція Європейської Федерації Інжинірингово-Консалтингових Асоціацій (EFCA).

На запрошення керівництва Федерації у роботі конференції взяв участь Президент Міждержавної Гільдії Інженерів Консультантів (МГІК) Олександр Непомнящий. У перший день засідання Генеральна Асамблея EFCA прийняла рішення про прийняття Міждержавної Гільдії Інженерів Консультантів до складу EFCA.

Україна у особі МГІК першою з пострадянських країн отримала представництво в EFCA. За словами Олександра Непомнящого, представництво Гільдії у діяльності цієї Федерації дозволить суттєво спростити процес налагодження горизонтальних зв’язків між вітчизняними інжинірингово-консалтинговими організаціями та європейськими колегами. Це дозволить набути нового досвіду у сфері надання інжинірингово-консалтингових послуг та застосування на практиці типових форм міжнародно-визнаних контрактів.

Тема цьогорічної конференції  «Глобальні виклики – стійкі рішення: роль міст, компаній і консультантів».

Глобальні цілі у галузі сталого розвитку були визначені Організацією Об’єднаних Націй ще у 2015 році. Європейські консалтингові інжинірингові фірми можуть розробляти і реалізовувати рішення, необхідні для досягнення цілей в області сталого розвитку, зокрема, розробляти рішення і системи, необхідні для реалізації вимог Паризької угоди про зміну клімату. Але галузі необхідне розуміння чинників і макроекономічних тенденцій, які виникатимуть  при цьому.

Глобальні виклики і попит на стійкі рішення, нові ділові можливості й проблеми, що постають в умовах мінливого ринку, були предметом дискусій на конференції.

Довідково.

Заснована у 1992 році, Європейська Федерація Інжинірингово-Консалтингових Асоціацій (EFCA) – недержавна некомерційна організація, яка є єдиною європейською федерацією, що представляє європейську галузь інжинірингово-консалтингових та суміжних послуг, яка об’єднує понад мільйон фахівців. Обсяг інженерних консультацій, які надають члени національних асоціацій, що входять до складу EFCA, становить понад  150 млрд. євро на рік, і забезпечує залучення інвестицій у інфраструктурні і промислові проекти близько 1300 млрд. євро.

EFCA є представником Міжнародної федерації інженерів-консультантів у Європі і об’єднує 29 професійних національних асоціацій FIDIC країн Європейського Союзу.

Опубліковано в Новини